Ви тут:

Другі зміни розпочалися в “Сонячному” та “Олімпійських надіях” (ФОТО)

Другі зміни розпочалися в “Сонячному” та “Олімпійських надіях” (ФОТО)

 

 

27 червня відпочивальники табору “Сонячний”, що у с. Михайлівка Диканського району, урочисто відкрили другу оздоровчу зміну. Традиційно, на захід запросили міського голову Олександра Мамая. Про це повідомили в Полтавській міськраді.

 

 

Діти влаштували для себе та гостей справжнє мистецьке свято. Очільник міста зауважив: маленькі полтавці вразили не тільки своїми талантами, але й згуртованістю:

 

– Неймовірно талановиті, радісні, повні енергії і, щонайголовніше – дружні! Я бажаю усім вам незабутнього, повного радісних емоцій відпочинку. Нехай це літо назавжди залишиться у вашій пам’яті, як одне з найкращих! Та не тільки спогади заберіть звідси із собою, але й справжніх друзів!

Стартувала друга зміна і в таборі “Олімпійські надії”. Майбутні зірки спорту вражали своїми вміннями під час урочистого відкриття другої зміни 28 червня.

Міський голова впевнений: цікавим дозвілля стає тоді, коли воно активне. Традиційно, не обійшлося без приємних сюрпризів: усі відпочивальники другої зміни обох таборів невдовзі відвідають парк розваг «Дитяча планета».

Відкриття других змін у оздоровчих таборах продовжується.

Система Orphus Поделиться на fb