Ви тут:

До 1 липня полтавці повинні отримати повідомлення – рішення про нараховані суми податку на нерухомість

До 1 липня полтавці повинні отримати повідомлення – рішення про нараховані суми податку на нерухомість

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує, що до 1 липня громадяни – власники житлової нерухомості, отримують податкове повідомлення – рішення, в якому буде зазначена сума та реквізити для сплати податку на нерухомість. Сплатити вказану суму необхідно буде протягом 60 днів із дня вручення такого повідомлення.

Звертаємо увагу, що у поточному році громадяни сплачують податок на нерухомість за базовий 2016 рік. Ставка податку складає для об’єктів житлової нерухомості 13,78 грн за 1 кв.м, тобто 1% від мінімальної заробітної плати встановленої на 1 січня 2016 року, для об’єктів нежитлової нерухомості ставка податку становить 2,76 грн за 1 кв.м (0,2% від мінімальної зарплати).

База оподаткування об’єктів житлової нерухомості для мешканців м. Полтава зменшується на пільгові метри :

– для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 м.кв;

-​ для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120м.кв;

-​ для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (наприклад квартира + будинок) – на 180 м.кв.

Громадянам, які мають житлову нерухомість, площа якої перевищує зазначені пільгові метри необхідно звернутися до податкової для проведення звірки даних щодо нерухомості для правильного нарахування податку та отримання податкового повідомлення – рішення.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 593093. Податкове повідомлення – рішення громадяни можуть отримати у ДПІ м.Полтава, за адресою: м.Полтава вул.Європейська, 155 каб.403.

Сектор організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus Поделиться на fb