Ви тут:

АМКУ: Під час тендеру між «Будгарант-7» та «УМБ-23» на капремонт вулиці Садова у Полтаві могла бути змова

АМКУ: Під час тендеру між «Будгарант-7» та «УМБ-23» на капремонт вулиці Садова у Полтаві могла бути змова

АМКУ розпочав розгляд справи за ознаками порушення з боку приватного підприємства «Будгарант-7» та ПРАТ «Управління механізації будівництва №23». Мова йде про капремонт ділянки у 400 м по вулиці Садова, на проміжку від вулиці Нижньомлинська до вулиці Карла Лібкнехта.

В антимонопольному комітеті помітили ознаки порушень під час підготовки та участі у відкритих торгах від Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради.

22 квітня минулого року це управління оголосило тендер на проведення капітального ремонту частини вулиці Садової. Попередньо, на усі роботи, планували витратити 3 мільйони 62 тисячі 347 гривень 20 копійок.

Як розповів голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко, відкриті торги Управління ЖКГ провело протягом травня-червня минулого року:

Зараз паралельно ми досліджуємо тендери на капремонт доріг у Полтаві. Там є цілий ряд запитань. Ми ретельно проаналізували документацію щодо проведеної процедури закупівлі. За нашою інформацією, під час подання конкурсних пропозицій між «Будрагант-7» та «УМБ-23» були домовленості. Ми хочемо подивитися, наскільки це було зроблено прозоро і законно, беручи до уваги наш попередній досвід. Є безліч ознак, що на підприємствах узгодили конкурсні пропозиції.

Зокрема, виявлено перерахунок коштів від «Будгарант-7» до «УМБ-23» за асфальтобетону суміш.

Нагадаємо, в кінці травня територіальне відділення АМКУ вже вдруге наклали штраф на «УМБ-23» на суму до 34 тис. грн за ненадання інформації у встановлені строки.

Прес-служба Полтавського обласного територіального відділення АМКУ

 
Система Orphus Поделиться на fb