Ви тут:

«Аграрії повинні мати преференції та пільгові кредити від держави», – Олександр Біленький

«Аграрії повинні мати преференції та пільгові кредити від держави», – Олександр Біленький

Аграрна галузь повинна мати підтримку з боку держави. Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час робочої поїздки у Козельщинській район. За словами Олександра Біленького, ситуація в агропромисловому комплексі значно погіршилася після скасування спецрежиму ПДВ для тваринних підприємств.

«Що ми бачимо зараз в результаті, що дійсно дуже важко займатися тваринництвом, тому що, якщо взяти в цілому економічну ефективність, то воно в цілому є навіть для агровиробників збитковим, – сказав Олександр Біленький. – Ми і на аграрній комісії, і на сесії обласної ради приймаємо ряд рішень для того, щоб привернути увагу парламентарів, привернути увагу Кабінету Міністрів України, що саме ця галузь повинна отримати поштовх у вигляді преференцій та пільгових кредитів з боку держави».

Голова обласної ради подякував керівнику агрофірми «Добробут», яка входить у структуру агропромислового холдингу «Астарта-Київ», депутату обласної ради Олександру Коваленку за те, що очолюване ним підприємство, яке є бюджетоутворюючим в районі, також впроваджує соціальні вектори розвитку.

«Те, що ситуація в районі некритична, порівняно з іншими, що є економічний приріст, порівняно з 15-м роком, особливо в 16-му – велика подяка моєму колезі, нашому депутату Олександру Коваленку за те, що він заявляє таку активну не тільки громадянську, а ще й соціальну позицію»

За словами депутата

Полтавської обласної ради Олександра Коваленка, на сьогоднішній день у районі практично завершена децентралізація. До кінця року буде створено дві ОТГ – Новогалещинська та Козельщинська, які стовідсотково «закриють» територію району. На думку депутата, після повної передачі повноважень на місця район отримає нові можливості для розвитку.

«Це і податковий вектор зміни передачі повноважень, це і місцеве самоуправління, це і питання фінансів на місцях, це і дороги, й інші соціально важливі питання, які потрібно вирішувати тут, на місцях. Глобально –це земельні питання, про це всі сьогодні говорять і селяни,  і ті, хто працюють в селищах», – сказав депутат.

 

Водночас, окрім соціальних ініціатив підприємств, у районі також діють обласні програми розвитку. Зокрема, «Питна вода Полтавщини», будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Ще одним стимулом стане впровадження «Бюджету участі Полтавської області».

«Щоб кожен громадянин зміг реалізувати свої ідеї в тому місці, де проживає. За рахунок, в тому числі і коштів обласного бюджету», – підкреслив Олександр Біленький.

Система Orphus Поделиться на fb