Полтавщина Суспільство

Юний плавець із Кременчука став срібним призером Кубку України з плавання серед спортсменів – паралімпійців

15-17 травня в м. Кам`янське Дніпропетровської області відбувся Кубок України з плавання серед спортсменів – паралімпійців.

У складі збірної команди Полтавської області на цих змаганнях виступив спортсмен Кременчуцької філії «Інваспорту», учень 10 класу ЗОШ №28 м.Кременчука Богдан Третьяков. Його підготовкою вже півроку опікується молодий тренер Кременчуцької філії «Інваспорту», МСУ Олександр Хорольський.
17-ти річний кременчуцький плавець став одним із кращих на цих змаганнях. Він виборов срібну медаль на дистанції 50 м на спині у змагальному класі S-7 з результатом І-го дорослого спортивного розряду.