Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованці Кременчуцької виховної колонії зустрілися з письменником Ладомиром Михайловим

Вихованці Кременчуцької виховної колонії зустрілися з письменником Ладомиром Михайловим

4 травня для вихованців Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покрань та пробації Міністерства юстиції організували зустріч з письменником м. Кременчука Ладомиром Михайловим.

На зустріч із гостем зібралися хлопці, які небайдужі до поетичного слова та, іноді, долучаються до написання авторських віршів. Письменник прочитав підліткам багато власних віршів. Познайомив з життєвими ситуаціями, які лягли в основу його творів. Для юнаків прозвучали вірші про кохання, перемогу, війну та інші. В теплій, невимушеній атмосфері хлопці поспілкувалися із гостем, поцікавились, як він розпочинав свою творчу діяльність. Звідки черпає натхнення на написання неймовірно душевних, цікавих, неповторних та змістовних віршів.

«Деякі з юнаків поділилися і власними надбаннями та зачитали свої вірші. Сама зустріч залишила в   серцях присутніх  тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів письменника», – зазначив начальник колонії Юрій Величко.

Система Orphus Поделиться на fb