Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавькій області підбили підсумки роботи за I квартал 2017 року

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавькій області підбили підсумки роботи за  I квартал 2017 року

12 травня в Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області відбулася розширена нарада. Метою якої було підбити підсумки роботи за I квартал 2017 року та визначити пріоритетні напрями роботи на майбутні звітні періоди.

Відкриваючи засідання, начальник Управління Ірина Салогуб повідомила про результати розширеного засідання колегії Держаудитслужби України за звітний період. Зазначила, що робота по реформуванню системи державного фінансового контролю, а також діяльність, спрямована на забезпечення законодавчих та методологічних засад для ефективного функціонування органів Держаудитслужби продовжується і в 2017 році. Про це повідомили в прес-службі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

Керівник Управління наголосила, що відповідаючи на виклик сьогодення, фінансовий контроль переорієнтовує свою роботу. Змінюються підходи до організації державного фінансового контролю, першочергово будуть виявляться причини, що призвели до недоліків і порушень. Державний фінансовий контроль має стати інструментом запобігання і попередження, надання рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності підконтрольних установ та використання ресурсів держави.

Салогуб І.І. констатувала, що у поточному році в Управлінні активніше використовується така форма фінансового контролю, як державний фінансовий аудит. Так, лише у І кварталі 2017 року завершені 3 державні фінансові аудити та прийнято участь у проведенні 3 державних фінансових аудитів, що перевищує кількість проведених аудитів за весь минулий рік.

Звернула увагу керівників структурних підрозділів Управління, що одним із основних питань, яке потребує постійної уваги, є підвищення професійного рівня та досягнення високої кваліфікації державних аудиторів, а також забезпечення зворотного зв’язку з громадськістю.

Аналізуючи результати роботи за I квартал 2017 року, начальник Управління зазначила, що протягом звітного періоду фахівці Управління провели 31 контрольний захід. Майже на кожному з перевірених об’єктів виявлено порушення фінансової дисципліни. Виявлені втрати фінансових і матеріальних ресурсів становили понад 21 млн грн.

Завдяки вжитим заходам фахівцями Управління, протягом січня-березня поточного року забезпечено відшкодування втрат майже на 28,5 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 82 посадові особи.

За результатами моніторингу державних закупівель упродовж І кварталу 2017 року Управлінням попереджено порушень у сфері державних закупівель через відміну торгів та розірвання укладених договорів на загальну суму 127,7 млн грн.

Система Orphus Поделиться на fb