Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В День пам’яті та примирення у Кобеляках нагороджували військових

В День пам’яті та примирення у Кобеляках нагороджували військових та запускали в небо голубів 

У Кобеляках відбувся районний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення та 72-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочистості розпочались о 9 годині ранку біля пам’ятника Скорботної матері.

У ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять тих, чиї життя були поглинуті виром найбільш кровопролитної в історії людства війни. Народ України приніс на вівтар перемоги величезні жертви. Кожен п’ятий житель нашої країни віддав своє життя задля свободи і незалежності рідної землі в ім’я кращої долі своїх дітей, онуків та правнуків.

Меморіальний мітинг, приурочений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочався з Державного Гімну. Зі словами вітання до присутніх звернулися голова Кобеляцької районної державної адміністрації Таміла Шевченко, голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський та голова районної організації ветеранів Григорій Кіян.

 — Сьогодні ми прийшли на це місце, аби вшанувати пам’ять людей, які йшли до перемоги, —  сказала Таміла В’ячеславівна. — З болем на серці я спостерігаю, що сьогодні серед нас немає учасників бойових дій у Другій світовій війні. На превеликий жаль, на тому місці, де завжди стояли сивочолі ветерани, зараз стоять молоді хлопці. Вони є учасниками бойових дій, які сьогодні тривають на сході нашої держави.

Таміла Шевченко у своєму виступі привітала усіх присутніх зі святом і висловила сподівання, що невдовзі українці будуть відзначати ще одне свято Перемоги і на нашій землі більше ніколи не проливатиметься кров.

Цього дня подвиги наших військовослужбовців були відзначені нагородами. Керівники району вручили орден «За мужність» ІІІ ступеню воїну АТО Сергію Носалю.

Подяку Кобеляцької районної державної адміністрації та Кобеляцької районної ради за героїзм, мужність та патріотизм, проявлені під час участі в антитерористичній операції та сході України, вручили молодшому сержанту Віктору Акімову, молодшому сержанту Віталію Юрченку, старшому солдату Володимиру Тараненку, старшому лейтенанту Ігору Скрипницькому, молодшому сержанту Сергію Марінеско, молодшому сержанту Костянтину Левченко, матросу Євгену Гречину, рядовому Сергію Годиненку, старшому солдату Ігору Боцулі.

За представленям голови районної громадської організації ветеранів Григорія Кіяна за проявлені професіоналізм під час служби в міліції та патріотизм і витримку під час проходження служби в Збройних Силах України нагородили відзнакою Спілки ветеранів та працівників силових структур України Василя Гармаша, який є  пенсіонером МВС України та учасником АТО.

Після нагородження, пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Після чого, досить символічно, діти запустили в небо голубів, як символів Миру, на що присутні відреагували оплесками.

 

Система Orphus Поделиться на fb