Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Зінькові відзначили 30 років організації ветеранів

У Зінькові відзначили 30 років організації ветеранів

З нагоди 30-ї річниці від дня заснування Зіньківської районної організації ветеранів 12 травня, на базі Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 2, відбулись урочистості.

Від імені голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та від себе особисто звернувся до присутніх голова громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації Володимир Голуб. Він зазначив, що пишається роботою членів ради районної організації ветеранів –поколінням героїв, переможців і трудівників. Побажав присутнім міцного здоров’я, активного довголіття, мирного неба, оптимізму.

“1987 року виникла необхідність створити ветеранську організацію, яка б об’єднала людей та в певній мірі дала б можливість захищати власні соціальні інтереси. Нині районна організація ветеранів має у своєму складі 53 первинні ветеранські організації в районному центрі, селищі та селах району. На сьогоднішній день членами організації є понад 10089 зіньківчан різних категорій, до якої входять ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій різних локальних воєн, діти війни, інваліди і учасники війни, ветерани праці, силових структур”,– розповідає голова ради районної організації ветеранів Володимир Прислонський.

Присутніх радували своїми художніми номерами учасники районного Будинку культури. Ряд ветеранів були нагороджені Грамотами різних рівнів, повідомили у Зіньківській районній раді.

Система Orphus Поделиться на fb