Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся одинадцятий фестиваль «Від серця до серця»

У Полтаві відбувся одинадцятий фестиваль «Від серця до серця»

Вчора у міському Будинку культури відбувся фестиваль творчості людей з особливими потребами «Від серця до серця». Організатор заходу – Полтавський міський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді. Про це повідомили в Полтавській міській раді.

Участь у традиційному фестивалі взяли понад 100 полтавців – представників 10 громадських організацій та установ, що об’єднують людей з особливими потребами. Серед них – спеціалізована школа № 39 та міський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю; міська організація інвалідів «Пролісок» та міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства; Українське товариство глухих та Українське товариство сліпих, обласний осередок ГО інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» та інші.

 Урочисто відкрив свято міський голова Олександр Мамай. Очільник міста привітав учасників та зазначив, що завдяки їхній творчості та вірі у власні сили цей захід став традиційним:

“Уже 11 рік поспіль у нашому місті проходить фестиваль «Від серця до серця». Назва фестивалю дуже символічна. Від серця до серця і учасники, і глядачі передають одне одному тепло своїх сердець, обмінюються позитивними емоціями та щирими почуттями. Щороку на фестивалі відкриваються нові імена творчих полтавців, які згодом стають відомими далеко за межами нашого міста. Яскравий приклад тому – полтавка Олена Ковтун, яка вразила своїм талантом усю країну”

Упродовж вечора учасники фестивалю демонстрували свої вміння у різноманітних жанрах – вокал, драматургія, хореографія, декламація.

Серед учасників були ті, хто вже багато разів виступав на сцені -самодіяльний хор «Барвінок» УТОС, народний колектив клоунади УТОГ «Полтавські галушки». Незмінними учасниками свята є талановиті й самобутні юні віртуози із загальноосвітньої школи № 39, які цього разу подарували глядачам гру на ложках під назвою «Веселі музики».

З 2011 року постійний учасник фестивалю Андрій Мурза. Він не тільки читає реп, а й є автором своїх пісень:

“Щороку з нетерпінням чекаю на цей фестиваль. Старанно і відповідально готуюсь, щоб порадувати усіх присутніх новою піснею. Для сьогоднішнього виступу підготував композицію «Вірші класиків», сподіваюсь, що вона також увійде до розряду улюблених”

Були цього року й дебютанти – хор ветеранів Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

Усі учасники фестивалю отримали дипломи та подарунки від міської влади.

Система Orphus Поделиться на fb