Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройшов Land Art Festival (ФОТО)

У Полтаві пройшов Land Art Festival (ФОТО)

29-30 квітня полтавці та гості міста мали змогу відвідати Land Art Festival, організаторами якого стала досвідчена команда P. Art. Ter, Студентська рада Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Про це повідомили в Полтавській міській раді.

У цьому році організатори представили новий напрямок мистецтва – ленд-арт, який тісно пов’язаний з імпресіонізмом, тому в першу чергу в роботах помітні були емоції, а не матеріали їхнього вираження.

Фестиваль проходив на Арт-платформі 11, де у вільному доступі були представлені інсталяції та фотографії. Сам фестиваль розпочався театралізованим відкриттям, після якого глядачі могли насолодитися імпровізаціями полтавських музикантів.

Виставкова зала була поділена на декілька частин. В одній всі охочі мали змогу придбати вироби хенд-мейд, офіційну символіку фестивалю чи книжки про видатних маловідомих полтавців. В іншій – познайомитися із фотографіями та інсталяціями у напрямку ленд-арт. Наступна частина зали поступово знайомила відвідувачів із ленд-артом через фотографії, далі йшли складні інсталяції. Також у рамках проекту пройшла велика кількість лекцій та зустрічей.

 

Перейти до вмісту