Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках відбувся флешмоб на честь Дня Європи (ФОТО)

У Кобеляках відбувся флешмоб на честь Дня Європи

Перед  приміщенням Кобеляцької загальноосвітньої школи №2 імені Олеся Гончара відбувся флешмоб на честь Дня Європи в Україні та надання Україні безвізового режиму. Участь у заході взяли школярі трьох міських шкіл.

Над фасадом навчального закладу урочисто майоріли прапори України та Євросоюзу. Діти тримали у руках кульки синього та золотистого кольорів, які символізують кольори прапору Європи.

В урочистостях взяли участь голова Кобеляцької районної державної адміністрації Таміла Шевченко, завідувач районним відділом освіти Наталія Коваль та адміністрація навчального закладу.

Таміла Вячеславівна у своєму виступі, в першу чергу, звернулась до школярів.

 — Дорогі діти! Європа в Україні розпочинається саме з вас, з молоді. Адже саме молодому поколінню випадає нагода будувати нову модель української держави європейського зразка, — сказала голова райдержадміністрації.

У своєму виступі голова райдержадміністрації акцентувала увагу на прийнятому рішенні Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України.

До флешмобу приєдналися учні районної станції юних туристів, учні Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1 та Кобеляцької загальноосвітньої школи №2, які влаштували велопробіг. Діти прикріпили до своїх велосипедів прапорці країн Європи та України. Очолювали колону школярі з Державним Прапором та прапором Євросоюзу.

Система Orphus Поделиться на fb