Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Тренерський склад ХК «Кременчук» нагородили Подяками мера

Тренерський склад ХК «Кременчук» нагородили Подяками мера

Сьогодні, на початку пленарного засідання сесії, керівник Кременчука Віталій Малецький нагородив почесними відзнаками місцевого рівня – Подяками міського голови Президента хокейного клубу  Сергія Мазура та тренера Дмитра Підгульського за популяризацію хокею серед молоді, гідну підготовку спортсменів ХК «Кременчук» до участі в Чемпіонаті світу з хокею.

Вручаючи відзнаки, Віталій Малецький зауважив, що у Кременчуці за ініціативи ентузіастів кілька років тому було створено ХК «Кременчук». За цей невеликий проміжок часу кременчуцький хокейний клуб досяг значних результатів, забезпечивши членство своїх  хокеїстів у складі  Збірної команди України, яка нещодавно брала участь у Чемпіонаті світу з хокею.  
Міська влада та депутатський корпус підтримуватимуть розвиток хокею і надалі. Наразі вирішується питання щодо відкриття 2-х профільних класів на базі ліцею №30, де навчатимуться юні хокеїсти.
Щодо фінансової підтримки, то найближчим часом із міського бюджету передбачається виділити 200 тис. грн га покращення тренувальної бази хокейного клубу.
Система Orphus Поделиться на fb