Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинська делегація відвідала Польщу

Пирятинська делегація відвідала Польщу

У рамках реалізації укладеної Угоди «Про встановлення партнерських зв’язків між Пирятинським районом та Лєжайським повітом Польщі», на офіційне запрошення старости Лєжайського повіту Марека Сліжа, з 5 по 9 травня делегація з Пирятинського району на чолі із головою районної ради відвідала Польщу.

До складу делегації увійшли голова райдержадміністрації Олег Куча, його перший заступник Владислав Гуленко, заступник голови  районної ради Олексій Гусак, депутати районної ради Людмила Безушко та Єгор Киричевський. 

У ході візиту відбулася офіційна зустріч пирятинців з керівництвом Лєжайського повіту, де обговорено напрямки подальшої співпраці. Члени делегації ознайомилися з роботою старостату, побували у повітовій лікарні, на підприємстві по заморожуванню овочів і фруктів «Хортіно», заводі по переробці сміття. Крім того, пирятинці відвідали міське комунальне господарство, комплекс ліцеїв та шкіл, повідомили у районній раді.

“Поляки радо ділилися досвідом та були відвертими щодо оцінок теперішнього стану розвитку України, найголовніше, що ми зрозуміли, це не вступ до Європейського Союзу, а змінити себе. Дуже вразила свідомість поляків, один із фактів: світлофор на перехресті засвітився червоним, машин взагалі немає на горизонті, ширина проїжджої частини до п’яти метрів, по обидві частини дороги стоять люди (молоді дівчата та хлопці) і чекають на зелений…”, – зазначив Сергій Пазюк.

Система Orphus Поделиться на fb