Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський район долучиться до проекту USAID “Агросільрозвиток”

Полтавський район долучиться до проекту USAID “Агросільрозвиток”

Сьогодні за ініціативою заступник голови районної ради Олексій Івженко, відбулась зустріч організована відділом інвестиційної діяльності  з представниками малих і середніх підприємств агропромислового сектору та  підприємцями – виробниками сільськогосподарської продукції Полтавського району  по проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”.

Загальною метою цієї програми грантів є розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції малих і середніх підприємств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Цілі програми включають: заохочення інвестицій у нові технології, модернізацію інфраструктури, нових продуктів, удосконалення процесів, системи збуту, впровадження міжнародних стандартів якості (стандарти GlobalGAP, HACCP та інші) та створення нових робочих місць і підвищення продуктивності праці. В рамках цієї грантової програми планується фінансування закупівлі обладнання, яке буде використане виключно на після врожайну обробку, повідомили у районній раді.

Костянтин Донченко детально розповів про грантові проекти USAID, особливості фінансування, цілі, та етапи реалізації і навів приклади реалізованих проектів в Україні.

Система Orphus Поделиться на fb