Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Начальник Миргородського гарнізону просить не проводити аерозйомку над військовою частиною

Начальник Миргородського гарнізону просить не проводити аерозйомку над військовою частиною

Цивільних жителів Миргородщини та Полтавщини просять  не заходити на територію військової частинb і не використовувати на цих територіях аерозйомку.

Начальник Миргородського гарнізону звертається з проханням до жителів Миргородщини та Полтавщини утриматись від випадкового чи навмисного проникнення на територію режимних об’єктів.

За інформацією прес-центру  повітряного командування «Центр», про неодноразове затримання силами оперативно-чергових служб невідомих осіб при спробі проникнення на територію військових об’єктів, які знаходяться під охороною, а також застосування порушниками безпілотних літальних апаратів (квадрокоптерів, дронів). Зафіксовані безпілотні літальні апарати над територією дислокації військових частин, баз, складів аеродромів або на підльоті до них, будуть знищуватись без попередження.

У разі вчинення протизаконних дій чи провокацій поряд із військовими об’єктами, відповідно до статутних обов’язків, військовослужбовці добових нарядів, які охороняють об’єкти під час несення служби, у випадку необхідності, мають право на застосування зброї.

Осіб, причетних до вищезазначених інцидентів, буде затримано та притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України.

Начальник Миргородського гарнізону звертається до громадян з проханням інформувати командування гарнізону, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Національної поліції у Полтавській області) щодо попередження провокацій в місцях дислокації військ.

Черговий військової частини Миргородського гарнізону: (05355) 4-17-51;

Управління Служби Безпеки України в Полтавській області:

– телефон довіри 0(532) 51-18-38,

(068) 858-03-13;

Миргородський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області:

– тел. чергової частини: (05355) 5-24-50

З’єднання, військові частини та підрозділи Миргородського гарнізону цілодобово несуть бойове чергування щодо захисту повітряного кордону нашої держави.

Перейти до вмісту