Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

На сході України пройшли Дні українського кіно

На сході України пройшли Дні українського кіно 

У Слов’янську, Краматорську і Торецьку на Донеччині, за підтримки Держкіно України, відбувся культурологічний проект «Дні українського кіно на Донбасі».

Як зазначає Держкіно на своїй сторінці у Facebook мета проекту – ознайомлення жителів Донецької і Луганської областей із взірцями сучасного та класичного національного кіномистецтва.

“Кінопокази, розраховані на різні вікові категорії, проводитимуться на постійній основі в різних містах Донбасу, включно з населеними пунктами прифронтової зони. Крім демонстрації фільмів, на глядачів чекають зустрічі з популярними українськими кінематографістами, майстер-класи відомих акторів і режисерів, творчі дискусії, лекції про історію кінематографа та інші культурологічні заходи”, – пише Держкіно.

У рамках проекту до уваги дитячої аудиторії представили перший український 3D-анімаційний фільм «Микита Кожум`яка» і повнометражну анімаційну стрічку «Бабай», а також мультиплікаційний серіал «Моя країна – Україна».

Дорослі глядачі познайомилися з новими вітчизняними картинами-призерами численних кінофестивалів та кінопремій – «Незламна», «Моя бабуся Фані Каплан», «Креденс», «Тіні незабутих предків» – та побачили зворушливу мелодраму «Аве, Марія» (1999 р.).

 

Система Orphus Поделиться на fb