Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині дорожники долучилися до Тижня безпеки дорожнього руху

На Полтавщині дорожники долучилися до Тижня безпеки дорожнього руху

З 8 по 14 травня в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Виконання заходів з безпеки дорожнього руху – одне з основних завдань Служби автодоріг у Полтавській області як балансоутримувача майже 9 тисяч кілометрів доріг загального користування.

Під час сприятливих погодних умов на дорогах Полтавщини проводяться як ремонтно-будівельні роботи, так і роботи з експлуатаційного утримання доріг. В рамках Тижня безпеки дорожнього руху фахівці Служби автомобільних доріг інспектуютьстан елементів дорожньої інфраструктури та контролюють виконання підрядними організаціями поставлених завдань.

– Особливу увагу дорожники звертають на огородження та організацію дорожнього руху в місцях проведення дорожніх робіт відповідно до прийнятих стандартів, відповідності дорожньої розмітки в місцях недостатньої видимості, наявність штучного освітлення, – розповідає заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Нині проводиться відновлення та встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження, до належного вигляду приводяться автопавільйони.

– Окреме місце в роботі посідають залізничні переїзди. Тут асфальтуються підходи до залізничних переїздів та вирубується чагарникова поросль, аби забезпечити достатню видимість для учасників дорожнього руху, – коментує А.Мягкохліб.

          Служба автомобільних доріг звертається до всіх учасників дорожнього рух неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Від цього залежить Ваша безпека та безпека Ваших близьких.

 

Система Orphus Поделиться на fb