Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородців просять бути пильними, аби убезпечити власне житло

Миргородців просять бути пильними, аби убезпечити власне житло

З настанням курортного сезону, місто відвідує велика кількість гостей. Але не всі з них мають на меті відпочинок та оздоровлення. Останнім часом значного поширення набувають квартирні крадіжки та крадіжки з будинків приватного сектору. Об’єктами зловмисників стають як заможні власники так і малозабезпечені верстви населення. Крім грошей, коштовностей, гаджетів, побутової техніки грабіжники не гербують і консервацією, посудом, незначними заощадженнями, тощо. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Миргородський відділ поліції звертає увагу на те, що здебільшого крадіжки відбуваються за відсутності господарів, з 10.00 год. до 12.00 год. та з 15.00 год. до 18.00 год.

“Дуже важливо нерозголошувати ваш розклад дня, ваші плани на відпустку, коли виїжджаєте до родичів, в справах та інше. Обмежуйте в соціальних мережах розповіді про себе, не повідомляйте домашньої адреси та номер телефону, які цінності маєте у своєму помешканні. Не запрошуйте в гості незнайомців. Про це повинні пам’ятати й ваші діти.  Незабувайте зачиняти вхідні та балконні двері, вікна і кватирки”, – йдеться у повідомленні.

Кримінальна статистика свідчить, що квартирні злодії завчасно відстежують місце майбутнього злочину, а тому – будьте пильними, в разі появи підозрілих осіб або незнайомих автомобілів, які протягом тривалого часу знаходяться біля вашого або сусідського будинку, намагайтеся запам’ятати особливі прикмети, одяг, марку, номер і колір транспортного засобу, в якому напрямку від’їхали та інформуйте про це працівників поліції, а за можливістю – і сусідів, оскільки це може стати і їм в пригоді. Не будьте байдужими!

До того ж, за даними державної служби охорони, жоден з об’єктів, що перебуває під охороною ДСО, протягом останніх років не піддавався навіть спробі злочинних посягань.

Система Orphus Поделиться на fb