Ви тут:
Культура Суспільство 

До Києва з’їхалися коментатори Євробачення з усього світу

До Києва з’їхалися коментатори Євробачення з усього світу

У Міжнародному виставковому центрі за день до першого півфіналу Євробачення-2017 близько сотні коментаторів з різних країн пройшли перший з трьох інструктажів. Деякі країни, наприклад Молдова, не мають своїх коментаторів, тому на зустріч завітали керівники делегацій. Не мають своїх конкурсантів, але транслюють ефіри США та Японія. Про це повідомляє Eurovision.ua.

Інструктаж для коментаторів розпочав виконавчий директор пісенного конкурсу Йон Ола Санд. Супервайзер Євробачення назвав їх найважливішими людьми: “Немає різниці, що відбувається на сцені, якщо коментатори не пояснять і не перекладуть, додавши національного колориту, глядачеві буде нецікаво”.

Привітав гостей в Україні і запросив святкувати різноманіття виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак. Він пообіцяв присутнім: “На вас чекає чимало цікавого – три конкурсні дні та тиждень яскравих подій”.

Керівник з технічних питань Аксель Екблад пояснив коментаторам особливості роботи на локації, показав, на якій апаратурі вони працюватимуть.

Директор з виробництва Євробачення-2017 Ола Мельциг пройшовся по цифрам цьогорічного конкурсу: “217 тонн устаткування використані, що на 100 тонн більше, ніж минулого року. Висота сцени – 14 метрів, ширина – 70, а глибина – 28 метрів. Площа для виступів – 350 квадратних метрів. А вага сцени – майже 30 тонн. Неймовірне поєднання світлодіодних екранів, прожекторів, у центрі буде рухлива камера, яка дозволить побачити виступи згори”.

Для спеціалістів відведений окремий вхід, лаундж-зона, кейтерінг-руми та безпосередньо коментаторські кабінки, розташовані на другому поверсі.

Завітала на інструктаж і українська теле- і радіоведуча Тетяна Терехова. Нагадаємо, саме вона на пару з Тімуром Мірошніченком попередні шість років поспіль були голосами європейського конкурсу для українців. У зв’язку з тим, що Тімур на Євробаченні-2017 працюватиме в грін-румі, де конкурсанти після виступів чекатимуть оцінок журі, організатори обрали нового коментатора – досвідченого журналіста Андрія Городиського.

Загалом Тімур Мірошниченко за 12 років роботи на телебаченні працював на більш ніж 30 проектах Євробачення. Його не вистачатиме Тетяні Тєрєховій, поділилася стильна коментаторка з журналістами Eurovision.ua. “Але я бачитиму його на сцені, тому це додаватиме певного ефекту присутності. По-друге, нова людина-коментатор від України – це приємно! Процес відбуватиметься трошки по-іншому, але я переконана, що з такими новими нотками все буде на висоті для нашого слухача“ – додала вона.

Система Orphus Поделиться на fb