Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кобеляки відзначили День вишиванки

Кобеляки відзначили День вишиванки

Вже тривалий час День вишиванки є всеукраїнським святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Дата проведення — третій четвер травня.

Уже традиційно, до відзначення свята приєдналися і кобелячани. Починаючи з самісінького ранку, на вулицях нашого міста можна було побачити чимало людей: дітей, молодь, старше покоління, багато з яких були одягнені у вишиті сорочки. Жінки вдосконалювали свої образи червоними квітами у волоссі або ж намистом.

Цього дня на Свято вишиванки ми завітали до Кобеляцького дитячого садочка №2 «Золотий півник» та Кобеляцької загальноосвітньої школи №2 імені Олеся Гончара.

У дитсадочку свято пройшло в музичному залі. Варто відмітити, що в національному вбранні прийшли не лише дітки, а й весь педагогічний колектив. Під час заходу малюки декламували вірші про Україну та співали пісень. Згодом вийшли на вулицю, де разом із вихователями грали у веселі, рухливі ігри.

А в загальноосвітній школі №2, починаючи із самісінького ранку, школярі влаштували ярмарку харчової продукції та виробів, виготовлених власними руками. Зібрані кошти будуть передані на потреби армії. Після чого у спортивному залі навчального закладу учні початкових класів влаштували флешмоб. Діти, тримаючи у руках картинки з назвами областей України, об’єднались, тим самим, показавши єдність нашої країни.

Система Orphus Поделиться на fb