Ви тут:
Полтавщина Суспільство Фотогалерея 

Делегація з Полтави відвідала музей АТО в Дніпрі (ФОТО)

Делегація з Полтави відвідала музей АТО в Дніпрі (ФОТО)

Учора, делегація з Полтави завітала до міста Дніпро з метою підписати Меморандум про співпрацю та відвідати музей АТО (Музей громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини).

yvc-b6w9cj8

З Полтави до Дніпра поїхали представники громадських організацій, козачих формувань, демобілізовані, волонтери, рідні загиблих АТОвців.

Спочатку делегати вшанували пам`ять померлих героїв покладанням квітів біля Меморіалу Героям АТО. Потім полтавці направились до Музею громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини (Музею АТО).

olh0smpue-e

“Ідея відвідати Дніпро виникла два тижні тому, коли я особисто побував тут у Музеї АТО. Мені здалось, що це мають побачити якомога більше людей. Щоб люди менше говорили, а побачили своїми очами, як можна зробити, без крику шуму, конкурсів. Якщо сприймати це серцем, то все получиться. Наша земля, домівка не повинна віддаватися на поталу. Дуже важливо, що залишиться після нас. Такі проекти як Музей АТО та Меморіал полеглим героям сприятимуть молодь. Голова Полтавської ОДА посприявив, щоб дана поїздка стала можлива”, – розповів голова громадської ради, ініціатор поїздки Володимир Голуб.

2tdeqstg3em

“Музей громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини, або ж, як називають в народі Музей АТО має три зали та витсавку на подвір`ї. У першій залі – речі мешканців області, які зробили внесок у захист України. Тут інструменти медиків, одяг капеланів, шеврони добровольців, афіши волонтерських акцій, фото військових кореспондентів, дитячі малюнки”, – розповів працівник музею.

ue5exdrxvh4

“Друга зала особливо важка, з моральної точки зору, “Зала Пам’яті” – півтисячі портретів людей, які віддали на Донбасі свої життя, захищаючи Україну”, – розповів працівник музею.

Також в музеї АТО створили вражаючий кінозал, де зображення передається на 360 градусів і відчувається “ефект присутності”. На чотирьох стінах пропонується подивитися 24-хвилинний фільм, у якому в хронологічній послідовності представлені події останніх трьох років – від окупації Криму до сьогодення.

e7gl8cxsaam

“Відкриття такого музею закладує основу історичної пам’яті. Саме так народжується громадянин, так створюється Держава. Впевнена, що будь-хто, з відвідувачів,і навіть ті хто був байдужим до подій на сході України, знайде свої точки, де серце починає битися прискорено. Такі пам`ятки дуже  потрібні. Було б прекрасно створити щось подібне в Полтаві”, – сказала мати загиблого Полтавського бійця.

d60rkwqd9wa

Виставка в музеї АТО буде розширюватися – аж до цілковитої Перемоги у війні з російським агресором. А наблизити цю Перемогу над окупантами можемо лише ми разом з вами, допомагаючи бійцям на передовій.

_o9pnxp5nwu

_tylw_8phj0
6zrmjfkl-7e

36ufnzlot1k

48ghvlhiuja

b9cauhw70ts

bej028r7q8w

dt4rxriqo_s

e7gl8cxsaam

gcy69x7ptug

gi7vtlav0gc
hi9wcmyb_js

i26hz_ov4va

ioopdjur7rg

ipheqneea5m

jgv2ljwphzk

m75orn215ma

mwhbrrpvay8

n9ckqys77ss

n17w34sm7ky

nxpunpzqnh0
otcddvbw7fe

ozkqjsgs7mg

pkq_bhg0p0g

pktfcgklu7u
rdqy-tunwym

t8dphtbjk8s

u4v6o_himda

uh6_vv5nqyu

uhllefjsac

vunhnyfh65k

vxrim3o75bu

wx_bfhmz_ys

xgqmxfshmiu

Перейти до вмісту