Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтавському НТУ пройшла виставка-презентація “Обдаровані діти Полтавщини”

У Полтавському НТУ пройшла виставка-презентація “Обдаровані діти Полтавщини”

htmlimage

9 березня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася виставка-презентація досягнень учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України «Обдаровані діти Полтавщини».

Представник місії ЮНЕСКО Жан-Поль Жуст Нгоме Абьяго та президент МАН України Станіслав Довгий ознайомилися із виставкою-презентацією досягнень учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України «Обдаровані діти Полтавщини». На виставці-презентації були представлені роботи юних науковців з усіх районів Полтавської області.

htmalimage

На виставці були представлені кращі науково-дослідницькі, пошуково-творчі, експериментальні, конструкторські та винахідницькі роботи вихованців та наукових керівників Полтавського територіально відділення Малої академії наук України. Було презентовано науково-дослідницькі роботи науково-космічного товариства «Персей», зокрема експериментальні діючі моделі та макети астрономічних приладів. Почесні гості мали змогу ознайомитися із науково-дослідницькими роботами гуртка робототехніки та гуртка з Lego-конструювання, які вже здобули визнання на міжнародному рівні.

htmhlimage

“Основною метою мого візиту є дослідження роботи Малої академії наук України, тому що ми маємо намір включити цю організацію до ЮНЕСКО. Саме заради того, щоб це відбулося, необхідно провести оцінку контролю якості і подивитися, чи дана організація відповідає всім необхідним вимогам. І судячи з того, що було сьогодні побачено, я дуже вражений рівнем підготовки учнівської молоді у Полтаві, рівнем на якому проводиться сам захід у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Це обов’язково буде відображено у моїй доповіді стосовно контролю якості при поверненні в Париж“, – відмітив Жан-Поль Жуст Нгоме Абьяго.

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2015-2016 н.р. у секції «Мистецтвознавство», учень 11 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Максим Сінельник представив науковий проект «Театральне мистецтво як духовний керманич дітей з особливими потребами».

htmliomage

Підводячи підсумки, ректор Полтавського НТУ, професор Володимир Онищенко зазначив:

Полтавським територіальним відділенням МАН надзвичайно велика увага приділяється роботі з обдарованою молоддю. Користуючись нагодою, я б хотів подякувати всім працівникам територіального відділення МАН, всім науковим керівникам талановитих дітей, які сьогодні так чудово презентували свої наукові здобутки. Також слова вдячності хочу сказати всім дітям, котрі беруть участь у роботі Полтавського територіального відділення МАН. Шановний Станіславе Олексійовичу, ми Вам безмежно вдячні, що Ви обрали саме Полтавське територіальне відділення для прийняття такого важливого стратегічного рішення, як входження Малої академії наук України до складу ЮНЕСКО. Для нас це надзвичайно велика честь. Це буде слугувати стимулом подальшого розкриття талантів нашої молоді та здобуття нових перемог. Шановні діти, молоді учасники, хочу вам ще раз подякувати за ваші таланти, за креативний підхід, адже, ми ще раз переконалися, що Полтава – це духовна і культурна столиця України.”

htmlilmage