Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

В обласному управлінні інфраструктури і туризму Полтавської ОДА — новий керівник

В обласному управлінні інфраструктури і туризму Полтавської ОДА — новий керівник

oleh-kolesnykov

Сьогодні в ОДА на початку апаратної наради представили нового начальника управління інфраструктури і туризму Олександра Колесникова. Він переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади.

Олександр Колесников народився 17 липня 1983 року. Має вищу освіту — у 2011 році закінчив Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського (м. Харків) за спеціальністю «Менеджмент організації, кваліфікація – менеджер-економіст. З вересня 2005 по березень 2015 рр. працював директором ПП «Транснафтогаз».

У 2011 році закінчив Полтавську аграрну академію за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», кваліфікація — менеджер (управитель) з адміністративної діяльності. З березня 2015 по грудень 2015 рр. був радником голови Полтавської обласної ради.

З липня 2015 р. і по цей час — слухач Національної академії державного управління при Президентові України, м. Київ, за спеціальністю «Парламентаризм та парламентська діяльність».

З вересня 2016 року до моменту призначення на посаду — заступник директора з комерційної діяльності Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо».

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький привітав Олександра Колеснікова з призначенням на посаду:

— Хочу побажати успіхів на новій роботі, щоб вам вдалося налагодити гарну робочу атмосферу в колективі і щоб всі ті завдання, які стоять перед вами — а це розвиток туризму, розбудова інфраструктури — виконувались вчасно. Ми покладаємо на вас великі надії.

Нагадаємо, що до цього в.о. начальника управління інфраструктури та туризму була Лариса Оніщук, яка зараз очолює відділ туризму.

Перейти до вмісту