Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учасники АТО із Кременчука отримають матеріальну допомогу із міського бюджету

Учасники АТО із Кременчука отримають матеріальну допомогу із міського бюджету

znimok-ekranu-07-02-17-154457

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради  під головуванням секретаря міської ради Юрія Гриценка відбулося засідання комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО або членам їх сімей – мешканцям міста Кременчука. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Члени комісії розглянули 19 заяв учасників АТО щодо  отримання одноразової матеріальної допомоги, передбаченої в міському бюджеті, а також одноразової допомоги на лікування.
Прийнято рішення виділити одноразову матеріальну допомогу за рахунок коштів міського бюджету 14 учасникам АТО, до речі цього року її  сума збільшилася із 1 тис.  до 3 тис. грн. Трьом учасникам АТО, які звернулися за одноразовою допомогою та допомогою  на лікування, прийняли рішення про виділення коштів загальною сумою від  5 тис. грн  до 13 тис. грн.
Найбільшу допомогу отримав учасник АТО, який нещодавно переніс операцію по стентуванню серцевих судин.
Також члени комісії обговорили питання можливості виділення коштів на протезування зубів учасникам АТО. Оскільки  відповідно до вимог чинного законодавства безкоштовне протезування не передбачає можливості протезування з дорогоцінних металів, секретар міської ради Юрій Гриценко запропонував, частково компенсувати витрати за рахунок виділення матеріальної допомоги з міського бюджету, що якщо у бійців виникатиме така потреба.

 

Перейти до вмісту