Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували монографію про протибільшовицький Рух на Полтавщині у 20-30-х роках

У Полтаві презентували монографію про протибільшовицький Рух на Полтавщині у 20-30-х роках

reveguk

Днями в Полтавському Краєзнавчому музеї імені В. Кричевського відбулася презентація монографії історика, краєзнавця Віктора Ревегука «Полтавщина. Протибільшовицький Рух опору 20-30-х років ХХ століття. Нариси історії».

До урочистостей долучилися заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, доктор історичних наук, професор Юрій Волошин, студенти, колеги-науковці та містяни, небайдужі до історії рідного краю.

Презентуючи свою книгу, науковець коротко познайомив присутніх з її змістом.

«Цей матеріал ще не був опублікований. Все, що я пишу – нове. А нове завжди цікаве. І я пишу для людей. Насамперед, для молоді», – наголосив автор книги. Також він поділився своїми планами на майбутнє – на виході ще три книги.

1_235

У заключному слові презентант висловив щирі слова вдячності всім, хто посприяв виходу монографії, зокрема заступнику голови Полтавської обласної ради Анатолію Ханку, який в свій час був його студентом.

У свою чергу, Анатолій Ханко підкреслив актуальність питань, досліджених у монографії, їх важливість у вихованні молодого покоління і запевнив, що обласна влада буде всіляко сприяти і допомагати у видавництві таких книг. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Система Orphus Поделиться на fb