Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Сторінка Полтавської ОДА у Facebook стала першою за кількістю підписників серед «колег» в Україні

Сторінка Полтавської ОДА у Facebook стала першою за кількістю підписників серед «колег» в Україні

valerij-holovko

8600 підписників — саме з таким результатом на сьогодні сторінка Полтавської облдержадміністрації у Facebook є лідером серед решти ОДА по Україні. Її найближчий переслідувач уже відстає на 70 чоловік.

Публічна сторінка у соцмережі Facebook з’явилася у Полтавської облдержадміністрації ще у травні 2014 року. За останні 2,5 роки вони стала майданчиком для комунікації з мешканцями Полтавщини, місцем для довідок журналістів та активістів.

Сторінка ОДА (https://www.facebook.com/poltavaoda/) дає можливість побачити роботу чиновників з середини та говорити з користувачами їхньою мовою.

nadiya-didenko

Помічниця голови Полтавської ОДА Надія Діденко зізнається, що радіє кожному новому підписнику, але разом з тим, завжди дивиться на сторінки колег, адже конкуренція мотивує:

— Ми проаналізували сторінки інших ОДА і слідкували за показниками. Наша ціль кожного разу була маленькою: обійти за кількістю підписників адміністрацію, яка була на щаблину вище по цьому показнику. Але в душі дуже хотілося стати першими.

Разом з тим, адміністратори спільноти розуміли, що для популярності сторінки найбільшу роль грає контент.

— Ми публікуємо всі новини, які стосувалися ОДА. Коли розуміємо, що якоїсь інформації бракує, то намагаємося знайти її і подати у зручному вигляді. Наприклад, для зручності роботи журналістам та активістам щодня публікуємо заходи в облдерж, — згадує помічниця Валерія Головка.

Проте часом сторінка ставала майданчиком для витівок.

— Не можна мати сторінку у «фейсбуці» і залишатися осторонь трендів, які ширяться мережею. Влітку минулого року фото з покемонами біля Валерія Головка та Андрія Пісоцького викликало великий інтерес у всеукраїнських ЗМІ. Але і з жартами варто знати міру.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко, який і сам є одним з адмінів сторінки, говорить, що завжди треба ставити амбітні цілі:

— По-перше, в плані медіакомунікацій у нас ще багато роботи. Якщо сторінка стане нецікавою, то підписники швидко про неї забудуть. А, по-друге, наступна вершина — сторінка Адміністрації Президента (https://www.facebook.com/president.gov.ua/). Поки що ми у 4,7 разів менше, але є куди рости.

Нагадаємо, що наприкінці грудня очільник Полтавської ОДА зайняв 8 місце з 25 можливих серед колег по згадуваності в українському медіапросторі за 2016 рік.

Прес-служба Полтавської ОДА

Перейти до вмісту