Ви тут:
Головне Оголошення Полтавщина Суспільство 

Служба автомобільних доріг у Полтавській області радить перевізникам утриматися від перевезення вантажів загальною масою понад 12 тонн

Служба автомобільних доріг у Полтавській області радить перевізникам утриматися від перевезення вантажів загальною масою понад 12 тонн

12-tОсінній та особливо весняний період – критичний для транспортної інфраструктури. Саме тоді земляне полотно автодоріг максимально насичується дощовою або талою водою. В результаті дорожній одяг в рази втрачає свою міцність. У цей час автодороги потребують не тільки утримання зі сторони дорожників, а й, в першу чергу, бережного ставлення зі сторони користувачів доріг – водіїв та перевізників. Повідомляють в прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Для збереження доріг від руйнування, а транспортних засобів від необхідності передчасних ремонтів, Служба автомобільних доріг у Полтавській області просить перевізників у період весняного бездоріжжя утриматись від перевезення вантажів загальною масою понад 12 тонн.

Зберігаючи дороги навесні, Ви внесете свій вклад в покращення дорожнього господарства області. Нині фінансовий ресурс Служби обмежений, а зекономлені кошти можна буде спрямувати на виконання дорожніх робіт: заміну дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки та інше облаштування автодоріг.

 

Перейти до вмісту