Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Пригоди львівського сміття: чи дісталося воно до Глобино (ФОТО)

Пригоди львівського сміття: чи дісталося воно до Глобино (ФОТО)

DIGITAL CAMERA

Відомо, що пригоди львівського сміття, після закриття міського сміттєзвалища внаслідок страшної трагедії в Грибовичах, що на Львівщині,  продовжуються по всій Україні.

А тепер схоже на те, що воно дісталося і до Глобино. Вночі минулого вихідного дня п’ять великовантажних автомобілів-сміттєвозів зі Львова приїхали на сміттєзвалище, що в околицях міста Глобине. Працівникам Глобинської поліції вдалося затримати водіїв та вантажіівки, але вже без вантажу.

Прибувши в понеділок зранку на міське смітттєзвалище працівники відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міськвиконкому  виявили гори свіжого сміття та свідчення того,  що воно має «львівські корені».

DIGITAL CAMERA

“Як все було насправді має з’ясувати перевірка. Але це трішки, скажімо так, нечесно, великому місту звалювати свої проблеми на нашу громаду. Ми й так маємо чимало проблем та клопоту, щоб довести до пуття те, що маємо. Сьогодні, як ніколи, актуально стоїть необхідність впорядкувати власне сміттєзвалище, щоб воно менше псувала життя навколишнім жителям, а ще й вирішувати чужі проблеми, звісно, що ми не спроможні. Тож, маємо надію, що більше таких прикрих непорозумінь не буде”, – повідомляють у міській раді.

Перейти до вмісту