Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 30 видань авторів Полтавщини претендують на обласне фінансування

Понад 30 видань авторів Полтавщини претендують на обласне  фінансування

bezyimyannyij

Цього року  на  конкурс книжкових проектів, що роздрукують за кошти обласного бюджету, подали  34 заявки. Серед запропонованих творів найбільше дитячих книжок.

Як розповіла заступник директора – начальник управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, Комплексною програмою комунікацій влади з громадськістю  на 2016-2020 роки в частині книговидання на випуск соціально значущих книг передбачено 397 тис. грн.

«Нам подають різні проекти. Переважно  це і краєзнавча література,  дитячі видання, поезія, проза, видання національно-патріотичного виховання. Трішечки відійшли від тієї практики, що була раніше. Кожне видання видавало по тисячі примірників. Минулого року було по різному. Було і 300 примірників і 500, але ми досягли різноманітності», – сказала Вікторія Пилипенко.

Минулого року реалізували 15 соціально значущих видавничих проектів. Загалом з 2005 року за кошти обласного бюджету видали близько 77 тис екземплярів.  На їхнє видання виділили 4 636,7 тис. грн.

1

Перейти до вмісту