Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники вибороли перше місце в змаганнях з настільного тенісу (ФОТО, ВІДЕО)

Полтавські рятувальники вибороли перше місце в змаганнях з настільного тенісу (ФОТО, ВІДЕО)

30

Учора в одному із торговельно-розважальному центрі в м. Полтава, у рамках першості Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України, за програмою «Спартакіада – 2017», відбулися змагання з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь збірні команди правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб. Загалом, в турнірі змагалися між собою 28 спортсменів.

31

Як повідомляють в УДСНС України у Полтавській області, учасники збірних команд демонстрували вражаючі результати. Боротьба за перемогу велася до останнього. Протягом усього змагання тенісисти демонстрували витримку, майстерність з володіння ракеткою, гарну реакцію та жагу до перемоги.

32

Отже, за результатами змагання перше місце виборола збірна команда Головного управління ДСНС України у Полтавській області, яка у фіналі зустрілася з іншими фаворитами турніру – спортсменами з Національної поліції.

35

Переможці змагання отримали від організаторів пам’ятні відзнаки.

«Особовий склад приділяє значну увагу фізичній підготовці, що дозволяє оперативно реагувати та ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій, надавати допомогу постраждалим та перемагати у змаганнях з різних видів спорту», – зауважив начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

Система Orphus Поделиться на fb