Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина: вихованці Кременчуцької виховної колонії вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Полтавщина: вихованці Кременчуцької виховної колонії вшанували учасників бойових дій на території інших держав

dscn5347

У час коли здригається від вибухів і поливається кров’ю схід України, відлунюється ехом біль втрат в Афганістані. 15 лютого юнаки Кременчуцької виховної колонії провели зустріч з учасником бойових дій, воїном афганцем Бєлєнкіним Олесем Анатолійовичем. Серед вихованців є ті, чиї батьки пройшли стежками Афганістану і ті, брати і батьки яких борються з ворогом на сході України нині.

Хвилюючі спогади Олеся Анатолійовича про героїзм, відданість, про ціну життя, яке іноді обривалося у неповні 19 років, спонукали юнаків замислитися, переоцінити суть життя.

Хвилина мовчання… Стук метронома… Біль пам’яті і жахливі кадри фільму, в якому перемішалися «чорні тюльпани» з цинковими гробами, втрачене кохання, пам’ять бойових друзів, знеболені материнські серця і сльози. Тиша в залі… і кожний відчув, що у війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика.

dscn5370

Спогади, запитання і розуміння того що було. Кожна нагорода воїна-інтернаціоналіста – це певна сторінка його життя, іноді жахлива і дуже болюча. Хлопці захоплювалися його вмінням в будь-якій ситуації знаходити позитив, а деякі зізнались, що хочуть бути схожими на нього.

Вихованці побажали воїну-афганцю здоров’я, миру, злагоди, натхнення і оптимізму на багато років.

Прес-служба Кременчуцької виховної колонії

dscn5380

Перейти до вмісту