Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Нагрудним знаком “За вірність народу України” І ступеня посмертно нагородили двох загиблих в АТО глобинців (ФОТО)

Нагрудним знаком “За вірність народу України” І ступеня посмертно нагородили двох загиблих в АТО глобинців (ФОТО)

dsc_0074

За особливі мужність і героїзм, вірність військовій присязі, проявлені при виконанні бойових завдань під час проведення АТО на Сході України, вагомий особистий внесок у захист територіальної цілісності та суверенітету України почесною відзнакою обласної ради нагрудним знаком “За вірність народу України” І ступеню нагородили (посмертно) прапорщика, командира евакуаційного відділення взводу МТЗ 27-го реактивного артилерійського полку, учасника АТО на Сході України Сергія Вихристюка та солдата, учасника АТО на Сході України Євгена Борильченка.

Нагороди сім’ям загиблих учора вручив депутат Полтавської обласної ради VІІ скликання Руслан Рогов.

dsc_0036

Нагрудний знаки та цінний подарунок, переданий міжнародною британською організацією, отримала вдова українського воїна  Євгена Борильченка Надія. Вона, не стримуючи сліз, подякувала, що не забувають про неї та рідних її чоловіка, шанують та поважають мужність і самовідданість вчинку Євгена, який не роздумуючи в тяжкий для країни час став на її захист.

dsc_0025

Нагадаємо, що серце уродженця та жителя с. Черевані Глобинського району Євгена Борильченка перестало битися на 38-році життя – 14 вересня 2015 року під час проходження військової служби, куди він був мобілізований у зв’язку з військовою агресією. В нього діагностували серцеву недостатність. Перед цим він встиг побувати в зоні АТО та прийняти участь в бойових діях. Похований на сільському цвинтарі в с. Черевані.

dsc_0038

Ще одну нагороду та подарунки отримали син та дружина українського воїна Сергія Вихристюка, який загинув 3 вересня 2014 року в районі села Перемога Старобельського району Луганської області під час обстрілу базового табору військової частини ракетною системою залпового вогню “Смерч”. Указом Президента від 23 травня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

dsc_0109

«Ми у вічному боргу перед полеглими героями, ми пам’ятаємо і будемо завжди пам’ятати їх героїзм та мужність, їх гідний вчинок.Ми не маємо права забувати тих, хто віддав найдорожче – своє життя в ім’я незалежності та суверенності нашої держави», – зазначив Руслан Рогов.

dsc_0121

dsc_0117

dsc_0109

dsc_0098

dsc_0085

dsc_0083

dsc_0069

Перейти до вмісту