Ви тут:
Відео Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині з офіційним візитом перебуває бізнес-омбудсмен (ФОТО, ВІДЕО)

На Полтавщині з офіційним візитом перебуває бізнес-омбудсмен (ФОТО, ВІДЕО)

dsc_0212

Сьогодні на Полтавщині з офіційним візитом перебуває бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета та інспектор Ради бізнес-омбудсмена Тетяна Херувімова.

У рамках візиту, Альгірдас Шемета зустрівся з першим заступником голови Полтавської ОДА Андрієм Пісоцьким та директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інною Іщенко. Під час зустрічі вони обговорили ключові проблеми у веденні бізнесу, а також можливості підвищення інвестиційного потенціалу регіону.

dsc_0219

“Наша роль — допомагати бізнесу, коли він стикається з проблемами, у тому числі і з органами влади. Ми працюємо майже 2 роки. Отримали багато скарг, достатньо успішно їх вирішуємо. Бізнесмени дуже задоволені нашою діяльністю”, – розповів Шемета.

Від бізнесу Полтавщини скарг до омбудсмена порівняно не багато. За його словами, область посідає 10 місце за їх кількістю.

“Ми отримали з Полтави лише 35 скарг, вони, в осоновному, на центральні органи влади, лідирує податкова, є скарги на органи місцевого самоврядування, а от на ОДА ніхто не скаржився”, – зазначив Альгірдас Шемета.

dsc_0207

У свою чергу, Андрій Пісоцький наголосив, що облдержадміністрація завжди відкрита до діалогу та співпраці.

“Ми активно співпрацюємо з підприємцями у рамках своїх функціональних повноважень. Ми завжди відкриті. Підтримуємо діалог та розуміємо ситуацію”, – зазначив Пісоцький.

dsc_0223

Інна Іщенко розповіла, що найболючішими питаннями для полтавського бізнесу є проблеми, які стосуються законодавства.

“В області діє програма підтримки малого та середнього підприємництва. Ми, як виконавча влада, створюємо таку платформу, де підприємці можуть зустрітися з представникам різних структур, задати їм питання та отримати чітку відповідь, ми будуємо їхній діалог. Завжди йдемо на зустріч”, – сказала Інна Іщенко.

dsc_0205

Бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета та інспектор Ради бізнес-омбудсмена Тетяна Херувімова зустрілися і з керівниками Депаратаментів та структурних підрозділів ОДА, та представниками ділових кіл області.

dsc_0083

dsc_0080

dsc_0078

dsc_0076

dsc_0072

dsc_0067

dsc_0066

dsc_0058

А на брифінгу в ОКІА “Новини Полтавщини” омбудсмен підсумував, що бізнес області та ОДА мають добру співпрацю та взаєморозуміння.

dsc_0007

Довідково: Рада бізнес-омбудсмена є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України.

Бізнес-омбудсмен та його команда розглядають скарги суб’єктів підприємництва на недобросовісну поведінку в сфері господарювання, звертаються із запитами про усунення або запобігання випадків недобросовісної поведінки в цій сфері тощо. Надає органам державної влади та органам місцевого самоврядування рекомендації щодо державної політики у сфері підприємницької діяльності.

Бізнес-омбудсмен діє з метою сприяння прозорості діяльності органів державної влади, запобігання корупційним діянням та іншим порушенням законних інтересів підприємців. Свою роботу Рада бізнес-омбудсмена фактично розпочала у травні 2015 року.

Система Orphus Поделиться на fb