Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На координаційній нараді у Полтавській місцевій прокуратурі обговорили стан злочинності у 2016 році

На координаційній нараді у Полтавській місцевій прокуратурі обговорили стан злочинності у 2016 році

koord-narada

У Полтавській місцевій прокуратурі на координаційній нараді керівників правоохоронних органів, за участю заступника прокурора Полтавської області Олега Плескача, обговорили стан протидії злочинності на території міста Полтави та Полтавського району упродовж 2016 року.

Встановлено, що в регіоні відбулося незначне зниження окремих видів злочинів, правопорушень, вчинених групою осіб та у стані алкогольного сп’яніння.

Однак, як зазначив керівник Полтавської місцевої прокуратури Микола Дубинка, попри вжиті правоохоронними органами заходи, спрямовані на зміцнення законності, ефективність роботи правоохоронців не в повній мірі відповідає вимогам сьогодення та криміногенній ситуації, що склалася.

Не вдалося досягти позитивних тенденцій у профілактиці та протидії злочинності, рівень якої зріс на 17,6%. Рівень злочинності на 10 тис. населення один із найвищих в області.

Відбулося зростання кількості злочинів проти життя та здоров’я особи у місті Полтаві на 51%. Зареєстровано 10 умисних вбивств та 11 тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого.

Попри зменшення особливо тяжких злочинів по місту Полтаві на 28,8%, їх кількість залишається однією з найвищих в області.

На 27,1 % зросла кількість тяжких злочинів по місту Полтаві та на 9,7% по Полтавському району.

Спостерігається подальше зростання крадіжок. Половину від облікованих грабежів по області – складають злочини, вчинені на території міста Полтави. Кількість розбійних нападів по місту складає майже третину від облікованих розбійних нападів по області.

Спостерігається низький рівень розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, зокрема розбоїв та грабежів, незаконних заволодінь автотранспортними засобами, адже злочинці встановлені лише в кожному другому із вчинених.

Керівник місцевої прокуратури наголосив, що потребує негайної активізації протидія злочинам, пов’язаними з посяганням на об’єкти нафтогазового комплексу, довкілля, незаконною вирубкою лісів, у земельній, бюджетній сферах, у сфері протидії корупції, зайняття гральним бізнесом.

За результатами обговорення учасники наради визначили ряд спільних заходів, спрямованих на зміцнення законності та правопорядку у місті Полтаві та Полтавському районі.

Про це повідомив керівник Полтавської місцевої прокуратури Микола Дубинка.

Система Orphus Поделиться на fb