Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Миргородці здобули перемогу на «Олімпійському лелеченяті»

Миргородці здобули перемогу на «Олімпійському лелеченяті»

img5f5a0a5f60ac89c2204fa843ed89d1d6

Вихованці гуртка з гірськолижного спорту Миргородської станції юних туристів здобули перемогу на «Олімпійському лелеченяті». Про це повідомили у Миргородській міській раді.

У гірськолижному комплексі «Сорочин Яр», що у селі Петрівка Диканського району, відбувся відкритий спортивно-масовий захід з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя».

У змаганнях взяли участь діти: Кременчука, Гадяча, Горішніх Плавнів, Лубен, Миргорода та дві команди Херсонської області.

Діти змагалися у слаломі-гіганті, але дистанція між прапорцями була зменшена, тому що переважна їх більшість не так давно стали на лижі. Перш ніж їхати на час, учасники провели навчання з інструкторами, інші в цей час незадіяні діти каталися на тюбінгу.

У загальнокомандному заліку перемогу одержав Миргород, станція юних туристів. Друге місце посіли Лубни, Вовчицький ліцей, а третіми були учні спеціалізованої школи №1 з Зінькова. Переможці отримали кубки, медалі, дипломи та сувеніри від Національного олімпійського комітету України.

Перейти до вмісту