Ви тут:
Головне Медицина Полтавщина Суспільство 

Медичні заклади Полтавщини отримають дефибрилятори

Медичні заклади Полтавщини отримають дефибрилятори

5

Сьогодні директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак підписав контракт з директором інтернаціонального тендерного департаменту TBS GROUP S.P.A. Джанлука Маркачолі на постачання 462 дефибриляторів з функцією зовнішньої стимуляції та загальну суму понад 1 млн 280 тис. євро. Завдяки проведеним торгам за міжнародними умовами вдалося зекономити на цій закупівлі значну суму коштів.

4

Віктор Петрович підкреслив важливість забезпечення закладів охорони здоров’я Полтавщини дефібриляторами, яких до цього не вистачало. Він запросив представників TBS GROUP S.P.A. і в подальшому брати участь у конкурсних торгах, оголошених у рамках реалізації субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Лисак висловив впевненість, що Полтавська область буде прикладом для інших регіонів у сфері закупівель.

3

У свою чергу пан Маркачолі запевнив, що особисто контролюватиме постачання обладнання і розповів, що у них працюють медичні інженери, які надаватимуть наших спеціалістам фахову допомогу. Спеціалісти компанії докладуть усіх зусиль для того, щоб нашим пацієнтам надавався найвищий рівень медичних послуг.

Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА

Система Orphus Поделиться на fb