Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Герої серед нас”: у Полтаві ходою вшанували пам’ять полеглого захисника України Антона Грицая

“Герої серед нас”: у Полтаві ходою вшанували пам’ять полеглого захисника України Антона Грицая

dsc_0418

Вчора у Полтаві відбулась пам’ятна хода на честь другої річниці прощання із загиблим під Маріуполем Антоном “Сіфом” Грицаєм. Марш пройшов від Білої Альтанки до меморіальної дошки загиблому воїну, яка знаходиться на стіні корпусу Полтавського педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

dsc_0438

Антон був фаном ФК «Ворскла», тому вшанувати його пам’ять прийшли не тільки рідні і побратими, а й друзі з ультрас.

“Син ніколи не розповідав мені, чим конкретно займається, але я знала, що вони із хлопцями роблять хороші справи. Те, що потрібно. Просила розповісти, але він людиною діла був, не трибун. Робив дуже багато. І по дому ніколи роботи не цурався. Кожна мама буде хвалити свого сина, навіть після того, як він відійшов. Це – дитина від Бога”, – розповіла мама загиблого воїна Тетяна Грицай.
dsc_0445
“Є принципи лицарства, які вже відійшли у віки, то ось Антон їх дотримувався. Люди йдуть на війну добровольцями не за президента чи олігархів, а це першочерговий обов’язок чоловіка – коли країні загрожує небезпека, захистити її. І це було в нього всередині. Він подає нам приклад того, як треба прожити життя – із гідністю. Наш обов’язок втілювати мрію Антона про вільну Україну”, – згадує “Сіфа”штурмовик полку «Азов» Юліан Матвійчук
Антон Грицай посмертно нагороджений орденом «За мужність» та «За вірність народу України».
dsc_0402
dsc_0431
dsc_0410
dsc_0409
dsc_0458
Перейти до вмісту