Ви тут:
Головне Екологія Полтавщина Суспільство 

Досягнення безпечного стану навколишнього середовища – один із головних пріоритетів Програми охорони довкілля Полтавщини на 2017-2021 роки, – Піддубний

Досягнення безпечного стану навколишнього середовища – один із головних пріоритетів Програми охорони довкілля Полтавщини на 2017-2021 роки, – Піддубний

dsc_0112

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради у голови ОДА директор Департаменту екології та природних ресурсів Ігор Піддубний поінформував присутніх щодо регіональної Програми охорони довкілля Полтавщини на 2017-2021 роки.

Як зазначив Піддубний, основою для розроблення Програми стали запити і пропозиції райдержадміністрацій, районних рад, виконкомів міст обласного підпорядкування та органів місцевого самоврядування. Серед основних напрямів поліпшенні екологічної ситуації та підвищення рівня екобезпеки та досягнення безпечного для здоров’я людини стану навколишнього середовища.

“Для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області проектом Програми передбачені заходи загальнодержавного значення, обласного рівня, регіонального та місцевих рівнів”, – повідомив він.

Серед них – спіфінансування берегоукріплення Кременчуцького водосховища, робіт із утилізації непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин, будівництво полігону твердих побутових відходів із сміттєпереробним заводом, будівництво перекатів і шлюзів-регуляторів, розчищення і  збільшення водності малих та середніх річок області, створення, вирощування і збереження лісових насаджень у Полтавській області та інше.

dsc_0134

Наразі програма вже пройшла погодження Департаменту фінансів, Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації, а також отримала позитивну оцінку громадської ради при ОДА та пройшла розгляд на профільній комісії обласної ради.

dsc_0125

“В першу чергу Програма має передбачати усунення всіх недоліків та приведення їхь у відповідність. Якщо у нас є конкретна ціль, то ми маємо розробити план дій, який має включати у себе певні етапи та напрямки. І вже відповідно до них необхідно формувати ресурси. Тому першочерговим завданням, я вважаю, має бути розроблення дорожньої карти”, – зауважив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Також Головко зауважив, що стратегія Програми має охоплювати усі моменти пов’язані з екологією.

dsc_0159

dsc_0146

dsc_0142

dsc_0126

dsc_0114

Система Orphus Поделиться на fb