Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для випускників шкіл Лубенського та сусідніх районів провели презентацію військових навчальних закладів

Для випускників шкіл Лубенського та сусідніх районів провели презентацію військових навчальних закладів

06

7 лютого у районному будинку культури представники провідних військових навчальних закладів України презентували заклади для майбутніх вступників, а сьогоднішніх випускників шкіл Лубенського та сусіднього з районів. У заході, який на теренах регіону пройшов вперше, брали участь голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Микола Чудак, військовий комісар Лубенського районного військового комісаріату, підполковник Віталій Лучний.

Для випускників, які планують пов’язати своє майбутнє із військовою службою та присвятити життя служінню народу України, презентували Національну академію сухопутних військ, факультет Національного технічного університету Харківського політехнічного інституту, Одеську військову академію, військовий інститут Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, військовий коледж сержантського складу м. Полтава.

Керівництво району особливо переймається напрямком військово-патріотичного виховання молоді. Тож у своєму зверненні до випускників голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко наголосила на важливості подібного заходу. Наша держава, за її словами, сьогодні як ніколи потребує високопрофесійних військових кадрів і кому, як не молодому поколінню, дбати про авторитет України, захищати її інтереси.

«Сьогоднішній захід, у якому беруть участь представники з різних регіонів нашої держави, яскраво свідчить про згуртованість народу у відстоюванні цілісності і неподільності країни», – підкреслила Тетяна Качаненко.

Перейти до вмісту