Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для роботи комунальників Горішні Плавні придбали автогідропідіймач майже за 3 млн гривень

Для роботи комунальників Горішні Плавні придбали автогідропідіймач майже за 3 млн гривень

1485934230__dsc0002

Автопідйомник АГП-30-А на шасі МАЗ-5340 С2 ЕВРО – 5 придбали з метою обслуговування міської системи освітлення (2850 одиниць вуличного освітлення) та виконання робіт з глибокої обрізки тополь. Новий автогідропідіймач також призначений для проведення будівельно-монтажних, ремонтно-оздоблювальних робіт. Його вартість склала 2,8 млн грн. Кошти виділили з міського бюджету.

Про це повідомили у Горішньоплавнівській міській раді.

Придбаний автогідропідіймач можна сміливо віднести до нових стандартів сучасної комунальної техніки.   Автопідйомник має високі технічні характеристики: двигун виробництва «Renault», коробку передач німецького виробника, декілька рівнів безпеки. Його вантажопідйомність становить 300 кг, висота підйому – 30 м. Для управління стрілою й поворотною платформою підйомник обладнано двома пультами, розташованими на робочій та поворотній платформах. Технічні характеристики автомобіля дозволяють обертатися платформі на 360 градусів, що скорочує час та виробничий цикл. Головною перевагою нового автопідйомника є підвищений рівень безпеки оператора.

1485934259__dsc0057

Автомобіль оснащено виносними опорами, які забезпечують установку підйомника в горизонтальне положення на майданчиках з твердим покриттям і кутом нахилу ± 3 градуси. Управління виносними опорами здійснюється з пульта, розташованого на рамі шасі.   Директор КП «Міськсвітло» Василь Михайлик відзначив, що найстарішому автопідйомнику, що є в наявності в господарстві, виповнилося 33 роки. Стара техніка морально застаріла та є непридатною для використання.

Директор КП «Міськсвітло» висловив вдячність органам місцевого самоврядування на чолі з міським головою Дмитром Биковим за господарський підхід до управління містом. Поки що така техніка є єдиною в області.

1485934180__dsc0070

Перейти до вмісту