Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення привітали зі святом Маланки та Василя

У Полтаві маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення привітали зі святом Маланки та Василя

znimok-ekranu-13-01-17-100659

12 січня Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітав з новорічними святами дітей, які знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні дитячої міської клінічної лікарні. Про це повідомляє Полтавська міська рада.

Як повідомляє міська рада, у рамках проекту «Чарівники гарного настрою» працівники та волонтери центру підготували для маленьких пацієнтів театралізоване дійство «Маланка та Василь йдуть, Старий Новий рік ведуть».

znimok-ekranu-13-01-17-100602

Діти разом із Маланкою, Василем та казковими героями залюбки грали у різноманітні ігри і конкурси, розповідали щедрівки, демонстрували свої таланти із образотворчого мистецтва. Окрім того, волонтери розповіли дітям про особливості свята Маланки та Василя, ознайомили з народними традиціями рідного краю та найголовніше – подарували хвилини щастя, віру в диво.

znimok-ekranu-13-01-17-100616

Маленьких пацієнтів, які за станом здоров’я не могли взяти участь у заході, волонтери та працівники центру привітали зі святом у палатах. Організатори заходу подбали про те, щоб кожна дитина отримала солодкий подарунок, розмальовки і, звісно, побажання швидкого одужання.

znimok-ekranu-13-01-17-100642

Система Orphus