Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відкрили першу виставку живопису та графіки молодої художниці

У Лубнах відкрили першу виставку живопису та графіки молодої художниці

10-img_3857

У  Лубенській галереї образотворчого мистецтва відбулося відкриття першої персональної виставки живопису та графіки молодої художниці Людмили Кошлай, твори якої вже встигли оцінити шанувальники далеко за межами міста. Про це повідомили у Лубенській міській раді.

Виставку відкрив міський голова Олександр Грицаєнко, побажавши художниці успіхів у царині образотворчого мистецтва, адже їй є з кого брати приклад. Самобутню творчість молодої авторки відзначив у своєму виступі начальник управління культури і мистецтв виконкому Лубенської міської ради Юрій Литовченко.

6-img_3875

Член Спілки молодих художників «Друга неділя жовтня» Полтавської обласної організації НСХУ, голова громадської організації художників Лубенщини «Пектораль» Аліна Гончарова-Цівінська привітала Людмилу Кошлай із першим, але таким надзвичайно важливим кроком у її житті, як відкриття персональної виставки, побажала їй підтримки. Заступник директора з виховної роботи школи №2 Людмила Огарьова зазначила, що вона пишається тим, що має можливість  працювати у закладі, в якому в свій час творили Володимир Малик та Ольга Хало, а зараз працює Людмила Кошлай.

9-img_3864

Під акомпанемент гітари Андрій Цвях виконав дві пісні, а музичне вітання на акордеоні на  початку виставки і по її завершенню дарувала студентка фінансово-економічного коледжу Полтавської аграрної академії, випускниця Лубенської музичної школи Юлія Стеценко.

На виставці представлено більше 40 робіт в техніці олійного живопису, акварелі та графіки. Багато авторських робіт написано з натури та з власних фото, зроблених художницею за мотивами околиць, скверів міста, Мгарського монастиря.

8-img_3861

Система Orphus