Ви тут:
Головне Полтавщина Спорт Суспільство 

У Кременчуці пройшов Відкритий чемпіонат Полтавської області з дзюдо (ФОТО)

У Кременчуці пройшов Відкритий чемпіонат Полтавської області з дзюдо (ФОТО)

dsc_7257

Напередодні Дня Соборності у Кременчуці пройшов Відкритий чемпіонат Полтавської області з дзюдо, який став відбірковим перед Чемпіонатом України.

Чемпіонат пройшов під егідою обласного управління сім’ї, молоді та спорту та Координаційної ради ГО учасників АТО Полтавщини, яку представляла Всеукраїнська спілка ветеранів «Братерство батальйону «Фенікс».

dsc_7133

Змагання, приурочені світлій пам’яті кременчужанина, полеглого бійця АТО Богдана Гавелі та пам’яті інших десятків героїв-кременчужан російсько-української війни, що поклали своє життя за Україну, її воля та цілісність і незалежність. 4 лютого 2015 року у бою під с. Широкіне поблизу Маріуполя загинув кременчужанин, сержант десантно-штурмової бригади батальйону «Фенікс» 79 окремої аеромобільної десантної бригади ЗСУ Богдан Васильович Гавеля.

У Кременчуцькій спеціалізованій школі-інтернат №21 зібралось близько 150 юних борців-дзюдоїстів хлопців та дівчат з Полтавської області (Полтава, Горішні Плавні, Кременчук, Лохвиця, Великі Сорочинці тощо) та м. Суми. Боротьба була запекла, але справедлива – перемогу отримали найсильніші і найтехнічніші.

dsc_7230

Учасників змагань привітали члени оргкомітету чемпіонату області – голова ВСВ «Братерство батальйону «Фенікс», депутат обласної ради, доктор наук Петро Ворона,  начальник управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький та батько полеглого бійця-десантника Василь Гавеля.

Активно допомогли у організації змагань – управління сім’ї та молоді міста (Олександр Мазур, Юрій Шаповал) та дирекція школи-інтернату (Деньга Олександр).

dsc_7203

Від Координаційної ради ГО учасників АТО Полтавщини П.Ворона та М.Власенко передали до шкільної бібліотеки книги про військові дії на сході України у тому числі про події у Донецькому аєропорту та в Іловайську.

Переможців змагань грамотами та медалями нагородили Василь Гавеля та учасники оргкомітету.

dsc_7218

Побратими полеглого героя відвідали місце його поховання та поклали квіти на його могилу.

Учасники АТО Полтавщини від Координаційної ради висловлюють щиру подяку суддям, тренерам та всім кременчужанам, хто долучився до проведення цього спортивного заходу на честь світлої пам’яті полеглих побратимів.

dsc_7249

dsc_7240

dsc_7239

dsc_7200

dsc_7194

dsc_7196

dsc_7190

dsc_7179

dsc_7169

dsc_7133

dsc_7123

dsc_7122

dsc_7119

dsc_7085

dsc_7080

Система Orphus Поделиться на fb