Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Справу про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка тепер розглядатимуть в Полтаві

Справу про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка тепер розглядатимуть  в Полтаві.

1

Справу про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка тепер розглядатимуть  в Київському районному суді міста Полтави. Сьогодні  в  Апеляційному суді Полтавської області   обирали новий суд.

До цього справу розглядали в Кобеляцькому  районному  суді. Нині його присяжні оголосили про самовідвід . Причина – закінчення терміну повноважень присяжних.

Обвинувачувана сторона нарікала на не об’єктивність Кобеляцького районного суду та перенесенні справи до іншої області. Захист у цьому не бачив підстав.

Адвокат Анатолій Кононенко зазначив:

«Посилання на те, що Кобеляцький районний суд розглядав справу неправильно, не могло бути підставою для визначення іншої область. До того ж це питання не розглядали. І Кобеляцький суд не буде розглядати цю справу”, – сказав Кононенко.

Нагадаємо, вбивство судді  Автозаводського районного суду Олександра Лободенко скоєно 11 лютого  2014 року, а міського голови  Кременчука Олега Бабаєва — 26 липняя 2014 року. У вбивстві підозрюють 4-х осіб: Олександра Мельника, Олександра Крижановського, Ігоря Пасічного та Ігоря Куника.  

Система Orphus Поделиться на fb