Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді обговорили актуальні питання розвитку підприємництва

У Миргороді обговорили актуальні питання розвитку підприємництва

1468-1u

У Миргородській міській раді відбулося розширене засідання координаційної  ради з питань розвитку підприємництва. Причиною для проведення засідання  було звернення 200 суб’єктів господарської діяльності м. Миргорода до   депутата міської ради Олени Булойчик з проханням розглянути питання  зменшення   ставки єдиного податку для платників 2-ї групи в зв’язку з важкою економічною ситуацією в розвитку малого бізнесу.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

У роботі наради, яку  провів міський голова Сергій Соломаха, взяли участь члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництвакерівники  об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг та платники  податків 2-ї групи, представники  Миргородської ОДПІ Головного управління ДФС  у Полтавській області та керівники відповідних служб міської ради.

В ході обговорення  вирішили зменшити ставку єдиного податку для платників 2-ї групи з 20 до 10 відсотків з умовою збереження кількості найманої праці.  Дана пропозиція буде розглянута на сесії міської ради.

На засіданні розглянули також  питання  щодо соціального внеску до  Пенсійного Фонду, юридичних питань в діяльності КП “Спецкомунтранс”,  зменшення ставки єдиного податку для платників податку 3-ї групи та інші питання. У подальшому заплановано проведення семінарів для підприємців за участю працівників  відповідних  служб.

Система Orphus Поделиться на fb