Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Проекти Державного Фонду Регіонального Розвитку: Досягнення 2016 року

Проекти Державного Фонду Регіонального Розвитку: Досягнення 2016 року

slajd1

Другий рік поспіль завдяки наполегливій праці місцевих та центральних органів виконавчої влади в області успішно реалізовані інвестиційні проекти за підтримки Державного Фонду Регіонального Розвитку.

Сьогодні Фонд Розвитку став не лише реальною фінансовою підтримкою Урядом регіонів, а й поштовхом до розгортання проектної діяльності, здобуття знань та практичних навичок в сфері проектного менеджменту та стратегічного планування економічного та соціального розвитку територій; засвідчив функціональну спроможність місцевої Агенції регіонального розвитку.

Загалом, у 2016 році пріоритети набули інфраструктурні проекти обласного та районного рівня, що несуть довгостроковий соціальний та економічний ефект майбутнім поколінням.

Це проекти по будівництву сучасного корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації обласного кардіологічного диспансеру, довгоочікуване завершення будівництва загальноосвітньої школи на 500 учнівських місць в м.Заводське Лохвицького району, облаштування сучасного Центру надання адміністративних послуг в м.Кременчуці з автоматизованою системою керування та електронними сервісами; енергоефективні проекти в освітніх, медичних, соціальних комунальних закладах та ін.

До Вашої уваги презентація проектів, реалізованих у 2016 році за підтримки Державного Фонду Регіонального Розвитку та місцевих бюджетів.

slajd1

slajd2

slajd3

slajd4

slajd5

slajd6

slajd7

slajd8

slajd9

slajd10

slajd11

slajd12

slajd13

slajd14

slajd15

slajd16

slajd17

Система Orphus