Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Перші кроки після звільнення” – тематична зустріч пройшла у Кременчуці

Полтавщина: повчальна зустріч відбулась для вихованців Кременчуцької виховної колонії

dscn500128 січня для вихованців Кременчуцької виховної колонії організували зустріч з громадянами, які раніше відбували покарання в колонії та після звільнення мають позитивні тенденції у поведінці. Захід пройшов за тематикою «Перші кроки після звільнення. Пристосування до життя на волі та вирішення соціально-побутових проблем, що виникають при цьому».

Зустріч відбулась в рамках Школи підготовки вихованців установи до звільнення та з метою формування у підлітків життєво – необхідних вмінь і навичок.

Хлопці колонії радо зустріли своїх друзів, а деякі з них – познайомилися вперше. Гості поділилися із вихованцями позитивним досвідом з життя на волі. Про те, як проходили перші дні після звільнення, в які державні та громадські організації зверталися за допомогою, з якими проблемними питаннями зустрічалися та як вирішували. Розповіли про свою трудову зайнятість та сімейне положення. В свою чергу юнаки колонії задавали багато хвилюючих питань та поділилися своїми планами на майбутнє.

Особливу затишну та невимушену атмосферу створили солодкий чай та пиріг із повидлом. Цього дня від гостей звучало багато позитивних прикладів поведінки з життя на волі. Вони ще раз довели вихованцям, що можна і потрібно жити інакше, а навколо багато людей, які готові надати моральну, психологічну та юридичну підтримку в потрібний момент.

Гості у супроводі працівників колонії побували у гуртожитках, згадали часи перебування в установі. Хлопцям побажали вже сьогодні будувати позитивні плани на майбутнє та працювати плідно над собою.

Система Orphus Поделиться на fb