Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ПАТ “УМБ №23” та УЖКГ Полтавського міськвиконкому ухиляються від надання інформації

ПАТ “УМБ №23” та УЖКГ Полтавського міськвиконкому ухиляються від надання інформації

30432У зв’язку з надходженням до Полтавського обласного територіального відділення АМКУ звернень громадян з приводу неякісного очищення доріг і тротуарів від снігу, посипання піщано-соляною сумішшю доріг та тротуарів м. Полтави та інших послуг зимового утримання, Відділення розпочало дослідження ринку закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти на предмет дотримання законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановило Відділення, між ПАТ «Управління механізації будівництва №23» та Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради був укладений договір, проведений за результатом проведених у 2016 роціторгів. Внаслідок укладання вказаного договору ПАТ «УМБ №23» набуло ознак монополіста на ринку надання послуг з утримання в належному санітарно-технічному стані об’єктів благоустрою, у т. ч. утримання вулично-дорожньої мережі міста Полтави. Тобто, очищення доріг та тротуарів від снігу, посипання піщано-соляною сумішшю доріг та тротуарів м. Полтави та інші послуги зимового утримання здійснюється виключно ПАТ «УМБ №23».

У зв’язку з цим Відділення направило вимоги ПАТ «УМБ №23» та УЖКГ Полтавського міськвиконкому про надання інформації, яка є необхідною для всебічного та об’єктивного дослідження ринку закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти на предмет дотримання законодавства про захист економічної конкуренції.

Однак, ПАТ «УМБ №23» та УЖКГ Полтавського міськвиконкому ухиляються від надання необхідної інформації. За таких обставин, адміністративною колегією Відділення було розпочато провадження у справах за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції зі сторони ПАТ «УМБ №23» та зі сторони УЖКГ Полтавського міськвиконкому у вигляді неподання інформації на вимогу територіального відділення у встановлені головою відділення строки.

Наразі розслідування у справах триває.

Система Orphus