Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ПАТ «УМБ №23» досі ухиляється від надання інформації, або хто винен і що робити

ПАТ «УМБ №23» досі ухиляється від надання інформації, або хто винен і що робити

ПАТ «УМБ №23» не надало необхідну інформацію для здійснення повноважень територіального відділення. Унаслідок цього Відділенням були прийняті попередні висновки у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації на вимогу територіального відділення у встановлені головою відділення строки.

Нагадуємо, що за результатами розгляду звернень громадян з приводу неякісного очищення доріг і тротуарів від снігу, посипання піщано-соляною сумішшю доріг та тротуарів м. Полтава, Відділенням було розпочало дослідження ринку закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти на предмет дотримання законодавства про захист економічної конкуренції.

Під час розслідування було встановлено, що між ПАТ «Управління механізації будівництва №23» та Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради був укладений договір, унаслідок чого ПАТ «УМБ №23» набуло ознак монополіста на ринку надання послуг з утримання в належному санітарно-технічному стані об’єктів благоустрою, у т. ч. утримання вулично-дорожньої мережі м. Полтава. З метою виконання завдань, передбачених законодавством про захист економічної конкуренції, до ПАТ «УМБ №23» було надіслано вимогу про надання територіальному відділенню необхідної інформації для дослідження ринку закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти на предмет дотримання законодавства про захист економічної конкуренції. ПАТ «Управління механізації будівництва №23» до сьогодні такої інформації не надало.

Прийняття рішення у цій справі планується у лютому 2017 року.

Система Orphus